Speelschema

  • 6 okt. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED BI, Datum: zaterdag 6 oktober, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE
  • 13 okt. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Eurosped DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 17 okt. 0:00: Flynth FAST DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED DI, Datum: woensdag 17 oktober, 0:00, Speellocatie: Pica Mare, Picardie 34, 6591JE GENNEP
  • 20 okt. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - VV Alterno DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 3 nov. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Ecare Apollo 8 DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IG, Datum: zaterdag 3 november, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 10 nov. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED HI, Datum: zaterdag 10 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT
  • 17 nov. 20:00: VC Sneek DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK
  • 24 nov. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IA, Datum: zaterdag 24 november, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 8 dec. 0:00: Eurosped DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CI, Datum: zaterdag 8 december, 0:00, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burg Koetjestraat 2 4, 7681ZP VROOMSHOOP
  • 12 dec. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Flynth FAST DS 1
    Wedstrijd: 9000ED ID, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 15 dec. 20:00: VV Alterno DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED EI, Datum: zaterdag 15 december, 20:00, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN
  • 12 jan. 19:30: Ecare Apollo 8 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED GI, Datum: zaterdag 12 januari, 19:30, Speellocatie: de Veste, Bongerdsweg 9, 7623AJ BORNE
  • 19 jan. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 26 jan. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - VC Sneek DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IJ, Datum: zaterdag 26 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 2 feb. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED AI, Datum: zaterdag 2 februari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM
  • 9 feb. 0:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IB, Datum: zaterdag 9 februari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM