Speelschema

  • 6 okt. 19:30: Sliedrecht Sport HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BI, Datum: zaterdag 6 oktober, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT
  • 13 okt. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 13 oktober, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 17 okt. 19:30: VoCASA HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH DI, Datum: woensdag 17 oktober, 19:30, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200, 6544TN NIJMEGEN
  • 20 okt. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IE, Datum: zaterdag 20 oktober, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 27 okt. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH FI, Datum: zaterdag 27 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD
  • 3 nov. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - SV Land Taurus HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IG, Datum: zaterdag 3 november, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 10 nov. 0:00: Seesing Personeel Orion HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH HI, Datum: zaterdag 10 november, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM
  • 17 nov. 20:00: Zaanstad HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH JI, Datum: zaterdag 17 november, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
  • 24 nov. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IA, Datum: zaterdag 24 november, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 8 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CI, Datum: zaterdag 8 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN
  • 12 dec. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - VoCASA HS 1
    Wedstrijd: 9000EH ID, Datum: woensdag 12 december, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 15 dec. 0:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH EI, Datum: zaterdag 15 december, 0:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN
  • 22 dec. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IF, Datum: zaterdag 22 december, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 12 jan. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH GI, Datum: zaterdag 12 januari, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN
  • 19 jan. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IH, Datum: zaterdag 19 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 26 jan. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Zaanstad HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IJ, Datum: zaterdag 26 januari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 2 feb. 0:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH AI, Datum: zaterdag 2 februari, 0:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE
  • 9 feb. 0:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IB, Datum: zaterdag 9 februari, 0:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM