Speelschema

  • 7 okt. 16:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Seesing Personeel Orion HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BI, Datum: zaterdag 7 oktober, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 14 okt. 19:30: Zaanstad HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH AB, Datum: zaterdag 14 oktober, 19:30, Speellocatie: Topsportcentrum De Koog, Wezelstraat 7 D, 1541LZ KOOG AAN DE ZAAN
  • 21 okt. 13:30: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Draisma Dynamo HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BJ, Datum: zaterdag 21 oktober, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 26 okt. 20:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - SV Land Taurus HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: donderdag 26 oktober, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 28 okt. 20:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH DB, Datum: zaterdag 28 oktober, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE
  • 1 nov. 20:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Abiant Lycurgus HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BE, Datum: woensdag 1 november, 20:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 4 nov. 20:00: Vallei Volleybal Prins HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH FB, Datum: zaterdag 4 november, 20:00, Speellocatie: Sporthal Peppelensteeg, Peppelensteeg 1 A, 6715CV EDE GLD
  • 11 nov. 21:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Advisie/SSS HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BG, Datum: zaterdag 11 november, 21:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 25 nov. 19:30: Inter Rijswijk HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH HB, Datum: zaterdag 25 november, 19:30, Speellocatie: Marimbahal, Waldhoornplein 1, 2287EH RIJSWIJK ZH
  • 2 dec. 14:30: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Zaanstad HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BA, Datum: zaterdag 2 december, 14:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 9 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: zaterdag 9 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN
  • 16 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 16 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN
  • 23 dec. 16:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 23 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 13 jan. 20:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zaterdag 13 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN
  • 21 jan. 16:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Vallei Volleybal Prins HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zondag 21 januari, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 27 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH GB, Datum: zaterdag 27 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD
  • 3 feb. 13:30: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Inter Rijswijk HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 3 februari, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 10 feb. 20:00: Seesing Personeel Orion HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IB, Datum: zaterdag 10 februari, 20:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM