Speelschema

  • 22 nov. 19:00: Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH DB, Datum: woensdag 22 november, 19:00, Speellocatie: Windesheim gebouw S, Campus 2, 8017CA ZWOLLE
  • 25 nov. 19:30: Inter Rijswijk HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH HB, Datum: zaterdag 25 november, 19:30, Speellocatie: Marimbahal, Waldhoornplein 1, 2287EH RIJSWIJK ZH
  • 25 nov. 19:30: Sliedrecht Sport DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED HB, Datum: zaterdag 25 november, 19:30, Speellocatie: De Basis, Craijensteijn 3, 3363AA SLIEDRECHT
  • 2 dec. 14:30: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Zaanstad HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BA, Datum: zaterdag 2 december, 14:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 2 dec. 17:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Flynth FAST DS 1
    Wedstrijd: 9000ED BA, Datum: zaterdag 2 december, 17:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 9 dec. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH JB, Datum: zaterdag 9 december, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55, 7321MA APELDOORN
  • 9 dec. 20:00: VC Sneek DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED JB, Datum: zaterdag 9 december, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3, 8601EX SNEEK
  • 16 dec. 20:00: SV Land Taurus HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 16 december, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17, 3994AE HOUTEN
  • 23 dec. 13:30: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Peelpush DS 1
    Wedstrijd: 9000ED BD, Datum: zaterdag 23 december, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 23 dec. 16:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Coniche Topvolleybal Zwolle HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BD, Datum: zaterdag 23 december, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 6 jan. 19:30: Nering Bögel VC Weert DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CB, Datum: zaterdag 6 januari, 19:30, Speellocatie: Aan de bron, Maaslandlaan 3, 6004GC WEERT
  • 13 jan. 17:30: Coolen-Alterno DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED EB, Datum: zaterdag 13 januari, 17:30, Speellocatie: Alternohal, Waleweingaarde 101, 7329BD APELDOORN
  • 14 jan. 15:00: Abiant Lycurgus HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH EB, Datum: zondag 14 januari, 15:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48, 9735AH GRONINGEN
  • 21 jan. 13:30: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Eurosped DS 1
    Wedstrijd: 9000ED BF, Datum: zondag 21 januari, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 21 jan. 16:00: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Vallei Volleybal Prins HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BF, Datum: zondag 21 januari, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 27 jan. 18:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED GB, Datum: zaterdag 27 januari, 18:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2, 7631GX OOTMARSUM
  • 27 jan. 19:30: Advisie/SSS HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH GB, Datum: zaterdag 27 januari, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4, 3771RD BARNEVELD
  • 3 feb. 13:30: TT Papendal/Arnhem HS 1 - Inter Rijswijk HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BH, Datum: zaterdag 3 februari, 13:30, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 3 feb. 16:00: TT Papendal/Arnhem DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1
    Wedstrijd: 9000ED BH, Datum: zaterdag 3 februari, 16:00, Speellocatie: Valkenhuizen, Beukenlaan 15, 6823MA ARNHEM
  • 10 feb. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - TT Papendal/Arnhem DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IB, Datum: zaterdag 10 februari, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10, 8024AZ ZWOLLE
  • 10 feb. 20:30: Seesing Personeel Orion HS 1 - TT Papendal/Arnhem HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IB, Datum: zaterdag 10 februari, 20:30, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1, 7006GJ DOETINCHEM