Title Image

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma Eredivisie Dames Talentteam Papendal

 

  • 11 okt. 17:00: Talentteam Papendal DS 1 - Springendal-Set-Up`65 DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CH, Datum: zondag 11 oktober, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 17 okt. 20:00: Apollo 8 DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED IC, Datum: zaterdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: de Veste, H.F. Roetgerinklaan 5 , 7623AX Borne
  • 24 okt. 14:30: Talentteam Papendal DS 1 - Laudame Financials VCN DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CA, Datum: zaterdag 24 oktober, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 31 okt. 20:00: Sliedrecht Sport DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED BC, Datum: zaterdag 31 oktober, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht
  • 7 nov. 17:00: Talentteam Papendal DS 1 - Peelpush DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CJ, Datum: zaterdag 7 november, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 11 nov. 20:00: Talentteam Papendal DS 1 - VC Sneek DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CD, Datum: woensdag 11 november, 20:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 15 nov. 15:30: Eurosped DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED EC, Datum: zondag 15 november, 15:30, Speellocatie: Sporthal het Punt, Burgemeester Koetjestraat 2 4, 7681ZP Vroomshoop
  • 28 nov. 14:30: Talentteam Papendal DS 1 - Regio Zwolle Volleybal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CF, Datum: zaterdag 28 november, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 6 dec. 15:30: FAST DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED GC, Datum: zondag 6 december, 15:30, Speellocatie: Pica Mare, Picardie 34 , 6591JE Gennep
  • 13 dec. 14:30: Talentteam Papendal DS 1 - Apollo 8 DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CI, Datum: zondag 13 december, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 19 dec. 20:00: Laudame Financials VCN DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED AC, Datum: zaterdag 19 december, 20:00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261 , 2905AB Capelle aan den IJssel
  • 9 jan. 17:00: Talentteam Papendal DS 1 - Sliedrecht Sport DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CB, Datum: zaterdag 9 januari, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 17 jan. 15:30: Peelpush DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED JC, Datum: zondag 17 januari, 15:30, Speellocatie: De Korref, Kurversweg 2 , 5768RS Meijel
  • 20 jan. 20:00: VC Sneek DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED DC, Datum: woensdag 20 januari, 20:00, Speellocatie: Sneker Sporthal, van Giffenstraat 3 , 8601EX Sneek
  • 24 jan. 14:30: Talentteam Papendal DS 1 - Eurosped DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CE, Datum: zondag 24 januari, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 30 jan. 20:00: Regio Zwolle Volleybal DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED FC, Datum: zaterdag 30 januari, 20:00, Speellocatie: Landstede Sportcentrum, Hogeland 10 , 8024AZ Zwolle
  • 7 feb. 17:00: Talentteam Papendal DS 1 - FAST DS 1
    Wedstrijd: 9000ED CG, Datum: zondag 7 februari, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 13 feb. 20:00: Springendal-Set-Up`65 DS 1 - Talentteam Papendal DS 1
    Wedstrijd: 9000ED HC, Datum: zaterdag 13 februari, 20:00, Speellocatie: De Schalm, Wildehof 2 , 7631GX Ootmarsum