Title Image

Wedstrijdprogramma

Wedstrijdprogramma Eredivisie Heren Talentteam Papendal

 

  • 11 okt. 14:30: Talentteam Papendal HS 1 - VoCASA HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CH, Datum: zondag 11 oktober, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 17 okt. 20:00: Taurus HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH IC, Datum: zaterdag 17 oktober, 20:00, Speellocatie: Kruisboog, Kruisboog 17 , 3994AE Houten
  • 24 okt. 17:00: Talentteam Papendal HS 1 - ComputerPlan VCN HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CA, Datum: zaterdag 24 oktober, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 31 okt. 19:30: SSS HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH BC, Datum: zaterdag 31 oktober, 19:30, Speellocatie: De Meerwaarde, Rietberglaan 4 , 3771RD Barneveld
  • 7 nov. 14:30: Talentteam Papendal HS 1 - Draisma Dynamo HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CJ, Datum: zaterdag 7 november, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 10 nov. 20:00: Talentteam Papendal HS 1 - Active Living Orion HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CD, Datum: dinsdag 10 november, 20:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 14 nov. 19:30: RECO ZVH HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH EC, Datum: zaterdag 14 november, 19:30, Speellocatie: Swanla, Burgemeester Klinkhamerweg 86 , 2761BJ Zevenhuizen ZH
  • 28 nov. 17:00: Talentteam Papendal HS 1 - Amysoft Lycurgus HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CF, Datum: zaterdag 28 november, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 5 dec. 20:00: Sliedrecht Sport HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH GC, Datum: zaterdag 5 december, 20:00, Speellocatie: De Basis, Benedenveer 3 , 3363AW Sliedrecht
  • 12 dec. 14:30: Talentteam Papendal HS 1 - Taurus HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CI, Datum: zaterdag 12 december, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 19 dec. 17:00: ComputerPlan VCN HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH AC, Datum: zaterdag 19 december, 17:00, Speellocatie: Oostgaarde, Dakotaweg 261 , 2905AB Capelle aan den IJssel
  • 9 jan. 14:30: Talentteam Papendal HS 1 - SSS HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CB, Datum: zaterdag 9 januari, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 16 jan. 20:00: Draisma Dynamo HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH JC, Datum: zaterdag 16 januari, 20:00, Speellocatie: Omnisport Apeldoorn, De Voorwaarts 55 , 7321MA Apeldoorn
  • 20 jan. 0:00: Active Living Orion HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH DC, Datum: woensdag 20 januari, 0:00, Speellocatie: Topsporthal Achterhoek, Sportweg 1 , 7006GJ Doetinchem
  • 24 jan. 17:00: Talentteam Papendal HS 1 - RECO ZVH HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CE, Datum: zondag 24 januari, 17:00, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 30 jan. 20:00: Amysoft Lycurgus HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH FC, Datum: zaterdag 30 januari, 20:00, Speellocatie: Topsportcentrum Alfacollege, Kardingerweg 48 , 9735AH Groningen
  • 7 feb. 14:30: Talentteam Papendal HS 1 - Sliedrecht Sport HS 1
    Wedstrijd: 9000EH CG, Datum: zondag 7 februari, 14:30, Speellocatie: Van der Knaaphal, Burgemeester Cees van der Knaapweg 10 , 6717VZ Ede GLD
  • 13 feb. 20:00: VoCASA HS 1 - Talentteam Papendal HS 1
    Wedstrijd: 9000EH HC, Datum: zaterdag 13 februari, 20:00, Speellocatie: VoCASA-hal, Symfoniestraat 200 , 6544TN Nijmegen